
ARTYK LALKA NATALIA BOBAS Z ZABAWKĄ MOTYLEK 33 CM MIĘCIUTKA
nr kat: 164194
wiek: od 2 lat
Zestaw zawiera:
- Lalka miękka 33 cm
- Zabawka - motyl
Wysokość lalki: ok. 33 cm

UROCZY BOBASEK Z MASKOTKĄ MOTYLKA
Lalka Natalia to uroczy bobas, wymagający nieustannie troskliwej opieki.
To słodkie maleństwo uwielbia być przez Ciebie noszone na rączkach.
Dzięki temu każdego dnia czeka na Ciebie mnóstwo radości i wiele godzin świetnej zabawy.
Lalka wygląda jak prawdziwe niemowlę.
Przeurocze i kochane maleństwo ma w sobie urok prawdziwego dzidziusia.
Nasz słodki bobasek zachęca do przytulania, całowania i bawienia. Oprócz radości z zajmowania się ulubioną lalką dzieci rozwijają empatię i uczą się opieki oraz troski nad drugą osobą.
Bobas może stworzyć zabawny świat dla wszystkich dzieci, odpowiedni również dla początkujących rodziców, aby nauczyć się umiejętności rodzicielskich.
Przytul mocno malutkiego bobasa!
Podczas zabawy lalkami, zachodzą silne procesy sensoryczne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Dziecko, podczas zabawy lalką odbiera w mózgu sygnały, które następnie przetwarza i odpowiada, odpowiednio reagując. Lalki to nierozłączny element dzieciństwa. Zachęcają do aktywnej oraz kreatywnej zabawy, dają również możliwość stworzenia własnego świata. Dzięki nim uczymy się opiekuńczości oraz wrażliwości. Z lalką dziecku łatwiej jest wkroczyć w świat radości, strachu, euforii i smutku.